A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Гурток художньої самодіяльності

Досягнення зразкового колективу «Вишиванка»:

2018-2019 н.р.

19 квітня 2019 року  Обласний фестиваль "Подільські зорі"

Зразковий колектив "Вишиванка" - Гран-Прі фестивалю

- у номінації «Естрадний спів /сольне виконання/» І та ІІ місце зайняли Волошин Віталій та Іванюк Юлія відповідно;

- у номінації «Інструментальний жанр» І місце виборов Волошин Віталій;

- у номінації «Народний танець» Канц Луна зайняла І місце;

- у номінації «Сучасний танець» І місце посів танцювальний дует у складі Батюк Олени та Коломієць Аліни;

- у номінації «Театральне мистецтво» ІІ місце посів театральний гурт «Берегиня».

 


Обласний фестиваль «Перлини рідного краю» (Гран-прі «Вишиванка»)

 

Всеукраїнський конкурс малюнка «Збережемо Україну»

Дипломи – Івашко Олександр, Волошин Віталій.

 

 

 

 

 

 


 

2017-2018 н.р.

 

1.      Обласна музично-розважальна програма «Зі святом студента» (Диплом «Вишиванка»

2.      Обласний фестиваль «Подільські зорі» на тему «Планета миру і добра» (Гран-прі «Вишиванка»)

3.      Загородній Ярослав І місце (Вокальний жанр)

Романюк Максим ІІІ місце (Поетичний жанр)

Дерчкач Альона ІІ місце (Вокальний жанр)

Владика Дарія ІІ місце (Вокальний жанр)

Танцювальний гурт ІІ місце в номінації «Хореографічне мистецтво»

Губар Антон І місце «Інструментальний жанр»

 

 

 


2016-2017 н.р.

 

1.      Музичний проект до Дня студента «Моя Україно, ти гордість моя» (Диплом учасника «Вишиванка»)

2.      Обласний фестиваль «Мистецтво народів світу» (Гран-прі «Вишиванка»)

3.      Обласний фестиваль «Подільські зорі»

-        Загородній Ярослав І місце (Поетичний конкурс), ІІ місце (Вокальний жанр)

-        Бронюк Владислав  ІІ місце (Вокальний жанр)

-        Танцювальний гурт ІІ місце (Хореографічний жанр)

-        Романюк Максим    ІІІ місце у жанрі (Поетичне слово)

4.      Філінська Юлія І місце (Вокальний жанр)


2015-2016 н.р.

 

1.      Обласний фестиваль патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити – Україно!» (Гран-прі «Вишиванка»)

2.      Обласний фестиваль патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити – Україно!» Філінська Юлія (І місце)

3.      Обласний фестиваль «Подільські зорі» на тему «Україна – це я, Україна – це ти» (І місце)

4.      Обласний фестиваль «Подільські зорі» Павлюк Тетяна І місце (Вокальний жанр)

 

 


2014-2015 н.р.

1.      Обласний фестиваль художньої самодіяльності «Подільські зорі» на тему «А пам’ять – священна» (І місце)

2.      Приленська Вікторія (ІІІ місце)

3.      Лєстіна Дарія (ІІІ місце)

 

 

 


 


 

 


 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора