A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Каталог статей

Декада по професії « Кухар; офіціант»

У ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» з 9.12.2013 р. по 20.12.2013 р. проходила предметна декада по професії « Кухар; офіціант». Розпочалась декада конкурсом стінгазет та публікацій, присвячених історії розвитку професій кухаря та офіціанта. Цікаві заходи та відкриті уроки, підготовлені та проведені майстрами і викладачами, були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Учні не тільки демонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння. 

16:25 02.01.2014

Фестиваль-конкурс "Різдвяні передзвони"

Наш Хмільник славиться не лише красивими краєвидами, лікувальними водами, а й нашими талановитими людьми. Тому не дивно, що й підростаюче покоління має неабиякий талант та хист. Варто лише спрямувати діяльність молоді до народних джерел, показати, наскільки цікаве наше життя, як весело та приємно примножувати національні традиції.

16:29 18.01.2013

Декада "Кухар; офіціант" в ліцеї

З 5.12.2011 р. по 16.12.2011 р. у Професійному ліцеї сфери послуг м.Хмільник відбулась декада професійної майстерності учнів кулінарного профілю, організація якої була на досить високому рівні. Розпочалась декада конкурсом стінгазет, присвячених історії розвитку професій кухаря та офіціанта. Цікаві заходи підготовлені та проведені майстрами і викладачами були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Учні не тільки демонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння. 

16:31 10.01.2012

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора