A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Робота педагогів

Педагогічні читання – форма науково-методичної роботи колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем. Це своєрідне підбиття підсумків роботи колективу навчального закладу над певною науково-методичною проблемою і виступає як форма виявлення та узагальнення найкращого педагогічного досвіду.

Усі заплановані доповіді та виступи, як правило, проходять апробацію в методичних комісіях даного навчального закладу. Найкращі доповіді, які висвітлюють досвід автора з рекомендаціями щодо його впровадження у навчальний процес, рекомендуються на наступний етап педагогічних читань. Педагогічні читання є важливим засобом залучення педагогів до вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду.


 

Робота педагогів  в канікулярний період

у ДНЗ «Професійному ліцеї сфери послуг м. Хмільник»

Підвищенню фахової підготовки педагогічних кадрів в ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»   сприяє   методична робота.    Одним із видів методичної роботи є педагогічні читання, які традиційно проходять у ліцеї під час зимових канікулах.  

3-4 січня 2019 року відбулися педагогічні читання на тему «Підсумки роботи педагогічного колективу над науково – методичною  проблемою «Упровадження нових технологій навчання та виховання учнів».    Цього року на педагогічних читаннях  методист Котлярова О.В., використовуючи мультимедійні засоби, підготувала та   провела круглий стіл, на якому викладачі, майстри виробничого розігрували різноманітні ситуації, опрацьовували окремі питання в дискусійних групах, брали  участь у ділових іграх.  Круглий стіл показав єдність знань, методичних умінь, особистих рис, мовної культури, педагогічної техніки, такту.

Виступила  викладач  спецдисциплін  Варівченко А.В.,  яка ознайомила з багатогранністю таланту, педагогічною спадщиною та філософією В.О. Сухомлинського. Вона наголосила на тому, що великий педагог вважав, що сердечність, як особлива морально-духовна якість педагога, має бути обов’язковою рисою; закликала так організувати освітній процес, щоб почуття чуйності, піклування, радості торкнулися кожної дитини.

У ході майстер-класу, який провела Доценко О.І.,   учасники ознайомилися з хмарними технологіями; брали участь в обговоренні отриманих результатів; ставили питання, отримували консультації.  

Гульчук А.М. на своєму  майстер – класі навчила  створювати презентації за допомогою он-лайн сервісу prezi.com.

Підсумувала педагогічні читання методист ліцею Котлярова О.В.  надавши педагогам методичні поради щодо успішної педагогічної діяльності.

 

  


 

Педагогічні читання

9 січня  2020 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбулися педагогічні читання.

13:44 10.01.2020

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора